باربیکیو

انواع باربیکیو برای روف گاردن

باربیکیو برای روف گاردن

خرید انواع باربیکیو برای روف گاردن

باربیکیو برای روف گاردن

درست کردن و خوردن غذاهای کبابی بسیار لذت بخش است. اما در خانه نمی توان غذاهای کبابی درست کرد. حتما برای کباب کردن غذاها باید در فضای باز اقدام به این کار کنید. پشت بام یکی از بهترین گزینه ها برای کباب کردن غذاها در داخل خانه می باشد. شما می توانید با سرسبز کردن و قرار دادن یک باربیکیو در پشت بام، آن را تبدیل به یک roof garden جذاب کنید. اما یک نکته مهم انتخاب باربیکیو برای روف گاردن می باشد. شما باید انواع باربیکیو را بشناسید. سپس بهترین آن را برای روف گاردن شخصی خود انتخاب کنید.

مدل های باربیکیو مناسب برای roof garden

باربیکیوهای مختلفی را می توان در در روف گاردن استفاده کرد. اما انواع باربیکیو برای روف گاردن، مناسب هر فرد نمی باشد. بلکه با توجه به شرایط باید باربیکیو مورد نظر خود را انتخاب کنید. انواع این باربیکیو ها عبارت اند از:

البته اگر شما می خواهید نما پشت بام و روف گاردن خود را زیبا تر کنید، می توانید این مدل باربیکیو ها را با نمای ذغالی و آجری تزئین کنید. البته هزینه و زمان بیشتر می برد. ولی این مدل باربیکیو ها را فقط باید خریداری کنید و در پشت بام خود قرار دهید. اما در ادامه ویژگی های این باربیکیو ها را بازگو می کنیم تا شما با توجه به شرایط خود، یکی از این باربیکیو ها را انتخاب کنید.

باربیکیو روف گاردن

باربیکیو برای روف گاردن

باربیکیو ذغالی مناسب فضاهای آزاد

اگر پشت بام شما با دیگر پشت بام های اطراف دیگر نزدیک است، این مدل باربیکیو زیاد مناسب شما نیست. زیرا باربیکیو ذغالی دود زیادی تولید می کند. اما اگر پشت بام خانه شما با دیگر پشت بام ها فاصله زیادی دارد، این باربیکیو برای روف گاردن بسیار مناسب است. زیرا این مدل باربیکیو نیازی به پریز برق و کپسول گاز و … ندارد. یک نکته منفی درباره باربیکیو ذغالی این است که دود زیادی تولید می کند که به علت آنکه roof garden فضای باز است، مشکل جدی نمی باشد.

باربیکیو گازی مناسب روف گاردن های محدود

اگر پشت بام شما به خانه های دیگر نزدیک باشد، باید نکاتی را رعایت کنید. زیرا دود زیاد باعث اذیت شدن دیگر خانه ها می باشد. پس باربیکیو ذغالی مناسب شما نمی باشد. در این مواقع بهتر است در روف گاردن شخصی خود از باربیکیوهای گازی یا برقی استفاده کنید. اما باربیکیو گازی یک مزیتی که دارد این است که شما اگر یک کپسول گاز داشته باشید، می توانید در هر مکانی باربیکیو را قرار دهید. همچنان آشپزی با این مدل باربیکیوها بسیار سریع می باشد.

باربیکیو برقی مناسب فضاهای کوچک

این مدل باربیکیو برای روف گاردن های کوچک انتخاب بسیار خوبی است. زیرا این مدل باربیکیو ها خودشان اندازه کوچکی دارند. اما این مدل را باید حتما در نزدیک پریز برق قرار داد. پس در انتخاب مکان برای این مدل فضا زیادی ندارید مگر اینکه سیم کشی انجام دهید.

باربیکیوهای چند منظوره مناسب همه افراد

اگر شما می خواهید از تمام این باربیکیو ها استفاده کنید، می توانید از باربیکیوهای چند منظوره هانیستا استفاده کنید. این مدل باربیکیو برای روف گاردن بسیار مناسب است. زیرا شما می توانید از هر مدل که خواستید استفاده کنید. به این صورت شرایط مکانی زیاد برای شما تاثیر نمی گذارد. این باربیکیو ها هم با توجه به ویژگی هایی زیادی که دارند، قیمت مناسبی دارند. شما می توانید قیمت هر مدل باربیکیو را در فروشگاه همین سایت مشاهده کنید.

خرید باربیکیو برای روف گاردن

اگر شما قصد خرید باربیکیو برای روف گاردن را دارید، می توانید از فروشگاه هانیستا این کار را انجام دهید. فروشگاه هانیستا انواع باربیکیو ها را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در فروشگاه خود قرار داده است. همچنان شما می توانید از قسمت نظرات و یا تماس با شماره داخل سایت راجب باربیکیویی که می خواهید برای روف گاردن خود تهیه کنید مشاوره بگیرید.

باربیکیو

باربیکیو گازی

جمع بندی

اگر شما می خواهید یک روف گاردن شخصی برای خود داشته باشید، پشت بام خانه خود بهترین گزینه ممکن می باشد. یک وسیله مهم در هر روف گاردنی، دستگاه پخت و پز می باشد. بهترین وسیله پخت و پز هم برای roof garden، باربیکیو می باشد. اما باربیکیو مدل های مختلفی دارد که هر کدام وابسته به شرایط شما مناسب می باشند. همچنین شما می توانید انواع مختلف باربیکیو را در فروشگاه هانیستا مشاهده و خریداری کنید.

سوالات متداول

  1. انواع باربیکیو برای روف گاردن های شخصی کدام موارد هستند؟
    باربیکیو ذغالی، گازی، برقی و چند منظوره انواع مختلف این وسیله هستند که برای قرار دادن در roof garden بسیار مناسب هستند.
  2. چگونه می توان در roof garden باربیکیوها را جذاب تر کرد؟
    باربیکیو هایی که با بدنه آجری و سنگی می باشند، زیبایی بیشتری دارند اما هزینه و زمان زیادی می گیرد.
  3. برای فضاهای کوچک کدام مدل باربیکیو ها مناسب تر است؟
    برای روف گاردن های کوچک، باربیکیوهای برقی مدل مناسب تری نسبت به بقیه می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 1 =