شرکت هانیستا

شرکت تولیدی هانیستا پس از کسب ســـابقــه در کــارهای صنعتی فعالیت رسمی خود را در سطح ملی آغار نموده است تنوع و کیفیت بالای محصولات، ویژگی خاصی به دامنه فعالیتهای این شرکت بخشیده است. بطوری که همزمان توانسته به تولید انواع پلوپز، کبابپزهای صنعتی – خانگی و باربیکیوهای ذغالی – گازی بپردازد.
 

اهداف شرکت هانیستا

مهترین اهداف این شرکت جلب رضایت مشتری است که ارتقاء کیفیت، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش را شامل میشود.در همین خصوص با رعایت الزامات و اخذ استانداردهای مرتبط از سازمان استاندارد ملی ایران و همچنین دریافت مجوز ایزو ۹۰۰۱ (سیستم مدیریت کیفیت و مشتری مداری) و ایزو ۱۰۰۴ (سیستم مدیریت رضایت و شکایت مشتریان) توانسته جایگاه متفاوتی در سطح ملی و بین المللی بدست آورد. شرکت هانیستا علاوه بر صادر نمودن محصولات خود به کشورهای همسایه موفق به کسب مجوز صادرات به اروپا (CE) نیز گردیده است.
 
به منظور رعایت حقوق کارکنان، پیشگیری از آلودگی محیط زیست، خطرات ایمنی و ایجاد بهداشت شغلی، این شرکت خود را ملزم به اخذ گواهی ایزو ۱۴۰۰۱ و ۱۸۰۰۱ دانسته است.

اهداف بلند مدت هانیستا

از دیگر اهداف این شرکت جذب نیروی جوان، آموزش صحیح جهت توانمندسازی و اثر بخشی کارکنان زیر نظر مدیران با تجربه است .مدیران و کارکنان، متعهد به رعایت خط مشی و انجام مسئولیت های محوله جهت دستیابی به اهداف مجموعه هستند . بی شک دستیابی به آرزوهای بزرگ، مستلزم سختکوشی، انگیزه و خلاقیت، نگرش مثبت و هدف گذاری است 
 
هانیستا تجربه ای متفاوت از کیفیت!
گواهی نامه ثبت علامت

گواهی نامه ها

پروانه بهره برداری