کباب پز

تفاوت استیل نگیر و استیل بگیر

استیل نگیر و استیل بگیر

استیل نگیر و استیل بگیر

هنگامی که شما برای خرید لوازم استیل به فروشگاه مراجعه می کنید، باید انواع جنس استیل را بشناسید. زیرا برای خرید لوازم این جنس با دو کلمه نگیر و بگیر مواجه می شوید. این دو مدل از جنس استیل می باشد. اگر به محصولات کباب پز و اجاق گاز استیل ما مراجعه کنید، این اصطلاح را می بینید. اما شاید تنها تفاوتی که در این دو مدل می بینید قیمت بالاتر استیل نگیر می باشد. اما اگر می خواهید دلیل قیمت بیشتر آن و شناخت بیشتر ویژگی ها و تفاوت استیل بگیر و استیل نگیر آشنا شوید با ما همراه باشید.

استیل نگیر

استیل نگیر و بگیر

ویژگی های این دو مدل استیل

استیل نگیر و استیل بگیر دو مدل از جنس استیل می باشند که ویژگی هایی دارند. با شناخت این ویژگی ها راحت تر می توانید جنس محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. برخی از این تفاوت ها و ویژگی ها عبارت اند از:

ویژگی های استیل نگیر

 • ویژگی ضربه ای مناسبی دارد.
 • استیل نگیر مغناطیسی نمی باشد.
 • در مقابل ضربه و خوردگی استقامت زیادی دارد.
 • برای حالت گیری و جوش دادن راحت می باشد.
 • استیل نگیر در مقابل دما استقامت متوسطی دارد.
 • در استیل نگیر از کروم بیشتری استفاده می شود.
 • قیمت محصولات استیل نگیر نسبت به استیل بگیر بیشتر است.

این ویژگی های استیل نگیر، تفاوت این دو مدل را رقم می زند. اما در ادامه به ویژگی های استیل بگیر می پردازیم تا تفاوت این دو را بهتر بشناسید.

ویژگی های استیل بگیر

 • ویژگی ضربه ای پایین تری دارد.
 • استیل بگیر خاصیت مغناطیسی دارد.
 • در مقابل دما، استقامت بسیار زیادی دارد.
 • در مقابل ضربه و خوردگی استقامت کمتری دارد.
 • برای حالت گیری و جوش دادن سرسخت می باشد.
 • در استیل بگیر از کروم کمتری استفاده می شود.
 • قیمت محصولات استیل بگیر نسبت به استیل نگیر کمتر است.

حال با شناخت تفاوت این دو مدل می توانید محصولاتی که از این دو جنس ساخته شده است را راحت بشناسید.

استیل بگیر

ویژگی استیل بگیر

تشخیص جنس استیل محصولات

در هنگام خرید محصول استیل اگر می خواهید جنس استیل را انتخاب کنید، باید آن را بشناسید. اما تشخیص استیل نگیر و استیل بگیر بسیار سخت است. زیرا تفاوت این دو محصول را با چشم نمی توان تشخیص داد. به این علت است که از نظر شکل این دو استیل تقریبا با هم تفاوتی ندارند. اما یکی از راه هایی که تقریبا می توان جنس استیل را فهمید، استفاده از آهن ربا است.

همانطور که گفته شد استیل نگیر خاصیت مغناطیسی ندارد. اما استیل بگیر خاصیت مغناطیسی دارد. پس می توانید با یک آهن ربا جنس استیل محصول خود را شناسایی کنید. این راه شناخت به این روش است که یک آهن ربا را در نزدیکی محصول خود قرار دهید. اگر محصول جذب آهن ربا شود جنس استیل محصول، استیل بگیر است. اما اگر محصول به آهن ربا جذب نشود، استیل جنس محصول نگیر است.

محصولات استیل فروشگاه هانیستا

فروشگاه هانیستا برخی از محصولات خود را از جنس استیل می سازد. اجاق گاز و کباب پز های استیل از این دو مدل استیل ساخته شده اند. اگر در قسمت محصول وارد شوید می توانید به استیل مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به خرید آن ها اقدام کنید. در هنگام خرید پس از انتخاب جنس استیل محصول، قیمت آن تفاوت پیدا می کند. همچنان محصولات ما از بهترین جنس این دو مدل ساخته شده است، تا کمترین میزان خرابی را داشته باشد.

جمع بندی

در هنگام خرید هر محصول باید ویژگی های کامل آن محصول را بشناسید. زیرا اگر در صورت عدم آگاهی یک محصول را با ویژگی هایی سفارش دهید، ممکن است آن ویژگی ها به درد شما نخورد. جنس بدنه محصول هم از همین ویژگی ها است. در محصولات استیل دو جنس استیل بگیر و استیل نگیر به کار می رود. قیمت استیل نگیر هم مقداری بیشتر است. شما با فهمیدن تفاوت های این دو جنس حال بهتر می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فروشگاه هانیستا محصولات اجاق گاز استیل خود را تماما با استیل نگیر و کباب پز ها را با هر دو جنس طراحی کرده است. شما می توانید جنس کباب پز خود را در هنگام خرید انتخاب کنید.

سوالات متداول

 1. ویژگی های استیل نگیر چیست؟
  غیر مغناطیسی، استقامت بیشتر در برابر ضربه و دما، حالت پذیری راحت تر، کروم بیشتری که استفاده می شود برای این جنس و قیمت بیشتر آن نسبت به استیل بگیر از ویژگی های استیل نگیر است.
 2. چگونه تفاوت استیل نگیر و استیل بگیر را تشخیص دهیم؟
  یک آهن ربا به محصول نزدیک کنید. اگر محصول جذب آهن ربا شد آن محصول بگیر و اگر جذب نشد از جنس نگیر است.
 3. قیمت کدام جنس استیل بیشتر است؟
  قیمت جنس استیل نگیر به دلیل ویژگی و استقامت بیشتر نسبت به جنس بگیر، بیشتر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 16 =