باربیکیو

بهترین مکان برای قرار دادن باربیکیو

بهترین مکان برای قرار دادن باربیکیو در فضای

نصب باربیکیو در محل مناسب

اگر جزو خانواده هایی هستید که مهمان های زیادی به خانه شما می آیند قطعا به باربیکیو نیازمند هستید. با استفاده از باربیکیو ها می توانید همه مهمان ها را از غذایی که درست می کنید شگفت زده کنید. به کمک این وسیله جادویی شما می توانید مواد غذایی را به بهترین و سالم ترین روش طبخ کنید. اما قبل از استفاده از این وسیله باید بدانید بهترین مکان برای باربیکیو کجاست؟ باربیکیو ها برای اینکه بهترین بازدهی را داشته باشند باید در مکان مناسبی قرار داده شوند.

حفظ فاصله از خانه

مهم ترین نکته برای یافتن بهترین مکان برای باربیکیو توجه فاصله آن از خانه است. باربیکیو ها حرارت بسیار زیادی دارند و باید به دور از محلی قرار داده شوند که افراد مدام در حال رفت و آمد هستند. اگر خانه شما حیاط دار است باید بیشتر مراقب باشید. از قرار دادن باربیکیو نزدیک شاخه های درختان خودداری کنید.

مکانی که باربیکیو را قصد دارید در آنجا قرار دهید باید از مواد آتش زا هم دور باشد. به دلیل حرارت بالای باربیکیو ها در صورت نزدیکی به مواد آتش زا می توانند سبب بروز حادثه شوند.

قرار دادن در نقطه دید همه افراد

بهترین مکان برای باربیکیو جایی است که همه افراد بتوانند به راحتی باربیکیو را ببینند. اگر باربیکیو در نقطه ای قرار داده شود که همه نتوانند به راحتی آن را ببینند ممکن است با آن برخورد پیدا کنند. زمانی که باربیکیو در دید همه افراد قرار داشته باشد اگر شخصی که در حال آشپزی با باربیکیو است دچار مشکل شود همه افراد به سرعت مطلع می شوند.

محل مناسب برای قرار دادن باربیکیو در سایت هانیستا

محل مناسب برای باربیکیو

باربیکیو باید در نقطه ای قرار داده شود که آشپز به راحتی بتواند از آن استفاده کند. نباید باربیکیو را در مکانی قرار داد که آشپز فضای کافی را نداشته باشد.

بهترین مکان برای باربیکیو در تابستان

تابستان فصلی است که بیشترین استفاده از باربیکیو ها در این فصل انجام می شود. نباید باربیکیو ها را در تابستان در مقابل تابش مستقیم آفتاب قرار داد. دمای باربیکیو ها بسیار بالا بوده و قرار دادن آنها در مقابل تابش آفتاب این دما را بیشتر می کند. وقتی هوا گرم است و باربیکیو هم زیر نور مستقیم است آشپزی به کاری بسیار سخت تبدیل می شود. بهترین مکان برای باربیکیو در تابستان قرار دادن آن در سایه و دور از نور آفتاب است.

فاصله از خانه

برای شما بیان کردیم که باربیکیو را باید در مکانی قرار داد که از رفت و آمد مداوم دور باشند. فاصله باربیکیو از خانه نباید زیاد دور باشد. موادی که قرار است بر روی باربیکیو طبخ شوند در خانه آمده می شوند. اگر فاصله باربیکیو از خانه خیلی دور باشد زمانی که شما به خانه می روید تا مواد لازم را بردارید مواد غذایی که در حال طبخ هستند می سوزند. برای یافتن بهترین مکان برای باربیکیو به فاصله ای که از خانه دارد توجه داشته باشید.

مزایای استفاده از باربیکیو در فضای باز

بیشتر افرادی که اقدام به خرید باربیکیو می کنند تمایل دارند تا از باربیکیو در فضای باز استفاده کنند. از مزایای استفاده از باربیکیو در فضای باز می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

 • کمک به افزایش زیبایی دیزاین خانه
 • استفاده راحت تر
 • طبخ آسان انواع غذاها مانند غذاهای رژیمی
 • دید بهتر افراد به باربیکیو

استفاده از باربیکیو در فضای باز

  طبخ غذا با باربیکیو در فضای باز

این مزایا سبب شده تا استفاده از باربیکیو در فضای باز طرفداران زیادی پیدا کند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید باربیکیو را در فضای باز قرار دهید مراقب شاخ و برگ درختان باشید. بهترین مکان برای باربیکیو فضای باز است به شرط اینکه نکات ایمنی رعایت شوند.

سایبان باربیکیو

استفاده از باربیکیو در فصل تابستان بسیار بیشتر از سایر فصول بوده و بهترین مکان برای باربیکیو هم فضای باز است. در تابستان هوا بسیار گرم است و دمای باربیکیو ها هم بصورت طبیعی بالاست. برای استفاده آسان از باربیکیو در فصل تابستان چه کاری باید انجام داد؟ اگر حیاط خانه شما همواره آفتاب است برای استفاده از باربیکیو به یک سایبان یا آلاچیق نیاز دارید. از مزایای استفاده از سایبان برای باربیکیو می توان به موارد زیر اشاره داشت که عبارتند از:

 • جلوگیری از خراب شدن باربیکیو بر اثر تابش مستقیم نور آفتاب
 • خنک نگه داشتن باربیکیو
 • آشپزی راحت در گرمای آفتاب
 • کاهش دمای اطراف باربیکیو

اگر قصد قرار دادن باربیکیو در حیاط را  دارید باید حتما به فکر یک سایبان برای آن باشید. سایبان سبب می شود تا در تمامی فصول بتوانید از باربیکیو در فضای باز استفاده کنید. بهترین مکان برای باربیکیو فضای باز است به شرط آنکه از سایبان استفاده کنید.

سخن پایانی

بهترین مکان برای قرار دادن باربیکیو در فضای باز است. قرار دادن باربیکیو در فضای باز سبب می شود تا لذت آشپزی چند برابر شود. فقط برای قرار دادن باربیکیو در فضای باز حتما به فاصله آن از خانه توجه داشته باشید. یک سایبان برای باربیکیو خود تهیه کنید تا در تمامی فصول بتوانید لذت آشپزی در فضای باز را تجربه کنید.

سوالات متداول

 1. بهترین سایبان برای باربیکیو باید چه جنسی داشته باشد؟
  سایبان ها انواع گوناگونی دارند اما بهترین سایبان برای باربیکیو سایبان چوبی است. این سایبان زیبایی خاصی هم به فضا می دهد.
 2. مهم ترین نکته در خرید باربیکیو چیست؟
  در هنگام خرید باربیکیو مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه داشت اندازه باربیکیو است.
 3. برای اینکه مواد غذایی بر روی شعله های کباب پز نریزند چه کاری باید انجام داد؟
  برای جلوگیری از این کار باید بر روی شعله ها از سینی های فلزی استفاده کنید. سینی یا سپر فلزی سبب می شود تا مواد غذایی روی شعله ها نریزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =