کباب پز

ویژگی های کباب پز مسافرتی

کباب پز مسافرتی

استفاده از کباب پز در سفر

سفر کردن بسیار برای افراد لذت بخش است. در سفر انسان ها فقط به تفریح و خوردن غذاهای خوشمزه فکر می کنند. اگر شما می خواهید در مسافرت خودتان غذاهای خوشمزه تهیه کنید، به برخی ابزار ها نیاز دارید. کباب پز، باربیکیو ذغالی و دیگر باربیکیوها از این ابزار های مهم است. اما هر کباب پزی را نمی توان در سفر به همراه خود ببرید. یک مدل از این وسیله به نام کباب پز مسافرتی وجود دارد که می توانید در سفرهای خود از آن استفاده کنید. اما کبابپز مسافرتی برخی ویژگی ها و تفاوت هایی با کبابپز های عادی دارند که باعث مناسب بودن این محصول در سفرها می باشد.

استفاده از کبابپز

استفاده از کبابپز در سفر

 ویژگی های کباب پز مسافرتی

از آنجایی که در هنگام سفر، همه امکانات یافت نمی شوند، کباب پز مسافرتی باید قابلیت هایی داشته باشد که با کمترین امکانات بتواند کار کند و غذاهای خوشمزه به شما تحویل دهد. این ویژگی ها عبارت اند از:

 • یک پایه تاشو داشته باشد.
 • حتما یک درب داشته باشد.
 • سوخت کبابپز مسافرتی ذغالی باشد.
 • یک شلف به همراه خود داشته باشد.
 • امکان حمل کردن آن به صورت دستی وجود داشته باشد.

این امکانات برای هر کباب پزی که در سفر از آن استفاده می شود، بسیار واجب است. در ادامه برخی از این ویژگی ها را برای شما بیشتر توضیح می دهیم.

داشتن یک پایه تاشو

برخی افراد نمی توانند مدت زمان زیادی بنشیند. به همین علت این افراد باید ایستاده آشپزی کنند. اگر کباب پز مسافرتی یک پایه نداشته باشد، سخت است که این وسیله را بر روی ارتفاع قرار داد. به همین علت داشتن یک پایه برای کبابپز مسافرتی واجب است. اما وجود پایه می تواند بسیار جاگیر باشد. به همین علت سازندگان باید پایه های این وسیله را طوری طراحی کنند که امکان تاشو بودن آن وجود داشته باشد.

کبابپز مسافرتی

کبابپز مسافرتی یا گازی

منبع سوخت ذغالی

کبابپز وسیله ای برای آشپزی کردن در فضای باز است. اگر شما کباب پز را همراه خود به سفر می برید، یعنی قصد آن را دارید در طبیعت آشپزی کنید. اما در طبیعت یک منبع گاز و یا پریز برق به سختی گیر می آید. به همین علت، منبع سوخت کباب پز مسافرتی شما باید ذغالی باشد تا در هر جایی بتوانید از این وسیله استفاده کنید. اما شما باید دقت داشته باشید قبل از شروع به آشپزی کردن، ذغال های خود را تهیه کنید.

امکان حمل کردن

مورد بعدی که بسیار در کبابپز مسافرتی بسیار حائز اهمیت می باشد، قابل حمل کردن بودن آن است. این حمل کردن هم باید برای ماشین و هم برای افراد امکان پذیر باشد. نکته اول این است که اندازه کباب پز مسافرتی باید طوری باشد که در صندوق ماشین ها جا بگیرد. نکته بعدی این است که وزن آن نباید زیاد سنگین باشد تا مسافران در صورت نیاز به جا به جایی این وسیله، دچار مشکل شوند.

تفاوت مدل های مسافرتی با معمولی

ویژگی هایی که در بالاتر گفتیم اصلی ترین تفاوت های مدل مسافرتی با معمولی می باشد. زیرا مدل های معمولی بیشتر منبع سوخت گازی دارند و از آنجایی که به یک کپسول و یا شیر گاز متصل هستند، امکان حمل کردن آه ها وجود ندارد. اما قابل ذکر است که تفاوت های دیگری هم وجود دارد. در برخی از کبابپز ها، یک شعله پخت و پز در کنار شعله های گاز آن وجود دارد که در کباب پز مسافرتی این مورد را مشاهده نمی کنید. همچنین وزن مدل های معمولی مقداری بیشتر از مدل های مسافرتی می باشد. همچنین حجم مدل های معمولی مقداری بیشتر میباشد.

خرید کبابپز مسافرتی

اگر شما اکنون قصد دارید که برای سفر های خود یک وسیله برای زمان آشپزی تهیه کنید، می توانید به فروشگاه هانیستا مراجعه کنید و تک محصول مسافرتی ما را مشاهده کنید. این کباب پز برای زمان آشپزی در سفرهای شما، کمک بسیار زیادی می کند. کباب پز مسافرتی 501 هانیستا تمام امکاناتی که یک کباب پز در زمان آشپزی در سفرهای شما باید داشته باشد را دارد. کبابپز مسافرتی از جنس استیل ساخته شده و پایه های تاشو آن موجب شده تا شما بتوانید آن را به هرجایی حمل کنید.

کباب پز مسافرتی

کباب پز مسافرتی 501

علاوه برای قیمت این محصول با توجه به امکانات زیاد آن بسیار مناسب می باشد. شما می توانید این محصول را از طریق فروشگاه سایت و یا تماس با شماره های داخل سایت به صورت تلفنی خریداری کنید.

جمع بندی

آشپزی کردن در هنگام سفر می تواند بسیار پر دردسر باشد. زیرا وسیله زیادی نیست که بتوان با آن در هنگام سفر، آشپزی کرد. اما کباب پز مسافرتی، یک وسیله بسیار کاربردی است که به کمک آن می توانید در سفرهای خود به راحتی آشپزی کنید. کبابپز مسافرتی با امکاناتی که دارد امکان بردن آن به سفر، جا به جایی و آشپزی با آن بسیار آسان است. همچنین شما می توانید این محصول را از طریق فروشگاه هانیستا مشاهده و خریداری کنید.

سوالات متداول

 1. ویژگی هایی که یک کباب پز مسافرتی باید داشته باشد چیست؟
  قابل حمل بودن، داشتن منبع سوخت ذغالی، پایه های تاشو، داشتن درب و یک شلف از ویژگی هایی است که مدل مسافرتی این محصول باید داشته باشد.
 2. تفاوت کبابپز مسافرتی با معمولی چیست؟
  مدل معمولی این محصول دارای منبع سوخت گازی، سنگین تر، بزرگ تر و ویژگی های بیشتری هستند.
 3. چرا باید منبع سوخت مدل مسافرتی این وسیله، ذغالی باشد؟
  چون در سفر امکان دارد کپسول و یا شیر گاز پیدا نشود و دسترسی به ذغال بسیار آسان تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =